Terapia dotykom

Jemná masáž tela i duše liečivým dotykom

Moja terapia vedomým dotykom nie je klasická masáž. Je to špeciálna hĺbková terapia a liečenie tela i duše cez vedomý citlivý dotyk, ktorým pomáham k hlbokému uvoľneniu a obnovu rovnováhy človeka.

Holistický princíp v terapii dotykom

V terapii kombinujem jemný a presný dotyk s dôrazom na celkovú pohodu a liečbu človeka. Táto masáž podporuje zjednotenie tela, mysle a ducha, pomáhajúc nájsť Vašu harmóniu a relaxáciu.

Energetická, reflexná a intuitívna masáž

S masážou a dotykom pracujem tak, že sa napájam na energetický tok i telo človeka. Tak sa dokážem zamerať a nájsť miesta na tele, ktoré môžu niesť rôzne disharmónie či bloky a zamerať sa tak na obnovenie rovnováhy a harmonizáciu energetického systému tela. Vedomý dotyk tak využívam na uvoľnenie týchto blokád ako aj podporu voľného toku energie. 

Masáž s vedomým dotykom prispôsobujem individuálnym potrebám každého klienta a zahŕňa jemný, no účinný liečivý dotyk. Súčasťou terapie je aj práca s reflexnými bodmi na chodidlách a rukách. 

Terapia dotykom spolu s esenciálnymi olejmi

Ponúkam Vám masáž s použitím špeciálne vybraných esenciálnych olejov, ktoré zosilňujú liečivý účinok dotyku. Tieto oleje podporujú relaxáciu, uvoľnenie svalového napätia a zlepšenie celkového blahobytu.

Pre koho je terapia dotykom vhodná

Miesto terapie

Cena terapie

40 eur / 60 minút

Kontakt pre rezerváciu

Nákupný košík