Spolu nájdeme stratený kľúč od tvojej duše…

Pomáham zlomeným ľuďom prekonať nečakané životné rany. Pretaviť utrpenie na silu, lásku a nádej, odraziť sa od dna a získať späť stratenú sebahodnotu, chuť a radosť do života..

Sprievodca životom, spisovateľ, mentor, maliar

V akejkoľvek oblasti vo svojom živote sa práve nachádzaš a riešiš akýkoľvek problém, vedz že si presne tam kde máš byť a máš riešiť problém, ktorý práve riešiš. Sám som si prešiel turbulentným životom a na tej krásnej ceste plnej bolesti, strachu, úzkosti, depresii, beznádeje a zúfalstva som objavil v sebe niečo nádherné. Objavil som v sebe hlboký pokoj a silu. Nevyčerpateľné zdroje energie a skutočnú hodnotu našej existencie.Ak riešiš akýkoľvek problém, dokážem Ťa z toho dostať ľahko a jednoducho. Dokážem sa nacítiť do situácie a nájsť cestu von. Všetko čo ponúkam, sú moje skúsenosti a praktiky, ktoré mi v živote fungujú. Neponúkam nič načítané.Iba vlastné skúsenosti, ktoré som nazbieral na tej mojej bolestne krásnej ceste poznania.Aby si si nemusel(a) prejsť dlhou cestou utrpenia a bezsenných nocí. Pretože ja som ňou už prešiel a poznám cestu von. S radosťou Ti pomôžem zhodiť z chrbta ten ťažký batoh, ktorý Ťa tlačí k zemi.

Na úvodnom stretnutí budem veľmi zvedavý na tvoj osobný príbeh. S nadšením a plne v prítomnom okamihu ťa budem počúvať, aby sme sa spoločne dopracovali k odpovedí na otázky, ktoré kladie tvoja duša. Už teraz TI viem povedať, že každá jedná životná situácia nás posúva vpred. Nech je akokoľvek ťažká, tak sú v nej samé pozitíva. Tak isto je to aj u TEBA – dôveruj mi.

No občas sa stáva, že človek zablúdi vo svojich  myšlienkach, či emóciach a preto potrebuje niekoho, kto mu pomôže sa vymotkať z danej situácie, aby spoznal najlepšiu verziu seba samého. Ak mi dovolíš nazrieť do TVOJEJ duše, pomôžem ti nájsť východiskovú situáciu. Vieš čo je fascinujúce na tom najviac?  Navediem ťa tým správnym smerom, no ty sám/sama nájdeš v sebe odpovede. Budú to tie najspravnejšie odpovede. Vieš prečo?  Pretože sú to TVOJE odpovede – odpovede tvojej duše… Je to neopísateľný pocit úľavy. Všetka ťažoba odrazu zmizne a budeš sa cítiť ľahký. Ten ťažký kameň, hrča v krku, či ťažoba na hrudi zmizne a už sa NIKDY nevráti. Odletí na neznáme miesto a ty to miesto nebudeš už chcieť poznať. Znie to pre TEBA ako zázrak? Napíš mi a pomôžem ti tvoje sny premeniť na skútočnosť…

Potom nastane ďalšia fáza pri hľadaní kľúča od tvojej duše a stratenej životnej energie… Stretneme sa v prírode, kde si dáme 45 minútový tréning tela – workout, inak povedané cvičenie s vlastným telom. Nie nadarmo sa hovorí ,, Zdravé telo, zdravý duch“. Vtedy nastáva  rovnováha  TELO + MYSEĽ + DUCH. Naučíme sa spolu, ako vedome zmeniť postoj k svojmu telu a tým vznikne zdravé spojenie TELO+DUŠA.

Na záver sa nastavíme do plne prítomného okamihu a povieme si svoje pocity. Pocity, ktoré nás oblievajú po celom tele. No už teraz vám ich viem popísať,  nakoľko som si ich sám na sebe zažil. Sú to nádherné, neopísateľné pocity šťastia, sebalásky a vyrovnanosti tvojej duše. Potom je už len krôčik od nálezu TVOJHO strateného kľúča…

Čo ťa čaká ?

1.Úvodné osobné stretnutie, na ktorom sa zoznámime, porozprávaš mi svoj príbeh a tým zistíme, čo potrebuješ najviac. Navrhnem ti individuálny plán, ušitý priamo pre teba:

  • získaš prvé „barličky“pomôcky, ktoré ti pomôžu prekonať najťažšie chvíle.
  • dostaneš moju knižku, s ktorou sa môžeš inšpirovať a ponuku zúčastniť sa intenzívneho tréningu na sebe samom, po dobu 2-3 týždňov.

2.Tréningové stretnutia v prírode:

  • prvá časť fyzický tréning s vlastným telom.
  • druhá časť skupinová (individuálna) konzultácia

Počet stretnutí prispôsobím tvojím aktuálnym potrebám…

Nákupný košík