Cesta k sebe

Individuálny koučing

Ak prežívaš ťažké obdobie, náročné na zmeny a vnímaš, že v tomto procese potrebuješ podporu a o niekoho sa oprieť, rád budem tvojím sprievodcom. Podstata mojej práce a pomoci je v tom, že ti pomôžem znovuobjaviť tvoju silu a vieru, že všetko sa dá zvládnuť. 

Pri stretnutí sa snažím nacítiť človeka a nájsť najrýchlejšie a najjednoduchšie možné riešenie jeho problému. Prostredníctvom rozhovoru, nasmerovania a správnymi otázkami, hľadáme správne odpovede i riešenia situácie. Takýto proces a inšpiratívny pohľad na problém, môže byť novou perspektívou a cestou riešenia. Čo v konečnom dôsledku pomáha pri zmene a nastavení človeka. Rozvíja to jeho schopnosti, nastavuje nové ciele a efektívne rieši výzvy v súkromnom či pracovnom živote.

Výsledok stretnutia je riešenie problému

Moje stretnutie s klientom trvá do momentu, pokiaľ nevidím a necítim jeho úľavu a pokiaľ nenájdeme cesty “von z problému”. Kým “batoh starostí” klient nezloží zo svojich pliec. Takéto sedenie môže byť skutočne tak efektívne, že sa človek doslova mení pred očami. Vtedy som spokojný.

Miesto stretnutia

Podľa dohody a preferencie. Na stretnutie si môžeme vybrať príjemnú kaviareň, kanceláriu v Aurei (Tyršovo nábrežie v Bratislave) či iný vhodný priestor.  

Dĺžka koučingu

Podľa vzájomnej dohody prebieha stretnutie online alebo offline.  Stretnutie zväčša trvá od 60 do 120 minút – pokiaľ sa klientovi uľaví a nájde vhodné riešenie.

Oblasti koučinku

Vzťahy, práca, závislosť, stres, strachy, neistota, úzkosti, nízka sebahodnota, životná paralýza, a mnohé iné.

Pre koho je koučing vhodný

Pre dospelých i pre mládež (14+).

Cena koučingu

50 eur – jednorazové stretnutie 

190 eur – mesačný koučing (4x stretnutie)

Darček ku koučingu

Buďme v spojení - kontakt

Referencie

Čo o mne povedali klienti

„Norova energia, príbeh a prístup k životu sú pre mňa veľmi inšpiratívne. Hneď som zacítila, že by som ho rada požiadala o pomoc pri mojom dlhoročnom probléme – závislosti na vzťahoch s mužmi. Bola som prekvapená, ako rýchlo ma dokázal nasmerovať k riešeniu. A povzbudil ma v ďalších nevyhnutných zmenách v mojom živote.“  

Zdenka Prieselová, Hlohovec

„Norbertovi dodnes ďakujem z celého srdca, že mi pomohol s mojou dcérou, ktorá sa v tom čase pokúsila 2x o samovraždu. Po pár stretnutiach, kde som bola tiež prítomná, nám obidvom pomohol. Nielen pochopiť, kde je koreň problému, ale zostal s nami na našej ďalšej ceste. Niekoľko mesiacov stál pri nás, sprevádzal nás, pýtal sa, usmerňoval,“

Anna, Bratislava

„Mal som obdobie, kedy sa na mňa všetko zosypalo. Stratil som prácu a do toho sa so mnou rozišla priateľka. Odišla aj som synom a ja som zostal na dne. Noro ma dával dokopy fyzicky i psychicky viac ako 3 mesiace, pokiaľ som nenašiel v sebe ďalšiu silu. Všetko sa dá naozaj zvládnuť a jemu som vďačný za to všetko!“

Michal Hrežo, Bratislava

Nákupný košík