Som Noro Valakovič. Som dobrodruh, tréner, spisovateľ, kouč a svojím životom rád inšpirujem ľudí k zmene. Pomáham im, aby našli svoju vnútornú silu, tvorivý potenciál. Aby podporili svoje zdravie, telo, i myseľ. Aby našli radosť, ľahkosť a dôveru v život.

Zážitkové výlety

Pre všetkých

Pozývam ťa k objavovaniu života, jeho pestrých zákutí, krásnych miest, pamiatok a prírodných krás. Spoločne si užijeme výlety plné zážitkov, prekvapení a nových stretnutí. 

Naše kroky nás zavedú na rôznorodé, zaujímavé miesta, ku kultúrnym pokladom, pamiatkam a objavovaní živej prírody. Budeme spolu tráviť príjemný čas, v pohybe, na vzduchu, tichu, i rozhovoroch a vzájomne sa inšpirovať 🙂  

Na výlety budeme vyrážať ráno o 10:00 (prvá sobota v mesiaci) a súčasťou bude aj spoločný obed, ktorý si niekde na lúke, na skale, v lese, v bufete spolu dáme.

Pre koho sú výlety vhodné

Pozývam všetkých. Ženy, mužov, páry, deti, seniorov. Pozývam náročnejších turistov aj úplných začiatočníkov. Pozývam zdravých a aj zdravotne znevýhodnených. Keď bude treba, pomôžeme si, počkáme sa. 

príroda

Termín, čas a dĺžka výletov

Miesto výletov

Odmena za moje sprevádzanie

Vaša odmena je dobrovoľná. Môžete ma podporiť aj kúpou mojej knihy 🙂 

Kontakt

Nákupný košík