Som Noro Valakovič. Som tréner, spisovateľ, kouč a svojím životom rád inšpirujem ľudí k zmene. Pomáham im, aby našli svoju vnútornú silu, tvorivý potenciál. Aby podporili svoje zdravie, telo, i myseľ. Aby našli radosť, ľahkosť a dôveru v život.

Tréningy v prírode

Podpora tela, mysle, duše pre všetkých

Žijeme v rýchlej, hektickej dobe, ktorá má silný vplyv na naše celostné zdravie. Preto sa potrebujeme na neho svojou pozornosťou lepšie upriamiť.

Svojmu fyzickému zdraviu, kondícii, zdravej strave sa venujem od mojich mladých čias. Vždy bola pre mňa starostlivosť o telo, jeho výživu, stabilitu, kľúčová. Veď telo je v hmotnom svete to najvzácnejšie, čo máme a nie vždy si to uvedomujeme. Nie vždy podľa toho konáme. 

Preto vás všetkých pozývam – dospelých, ženy, mužov, deti, mládež – pridajte sa ku mne. Na cestu zdravia, pohybu, pozitívnej zmeny a radosti. Ľahkosti žitia.  

Benefity tréningov v prírode

Cvičenie a pravidelné tréningy v prírode – s vlastnou váhou – ponúkajú skvelé benefity a praktický spôsob udržania fyzickej kondície i celkového zdravia bez nutnosti činiek či času v posilňovní. Všetko, čo je pre nás najdôležitejšie si nosíme so sebou. Naše telo, chuť a vôľu pre neho – pre seba – niečo robiť! 

Tieto benefity vám ponúkam žiť na „vlastnej koži“:

Pre koho sú tréningy vhodné?

Miesto tréningov

Čas tréningov

Cena programu

15 eur / jeden tréning

99 eur za mesačný tréning / 2x týždenne / zvýhodenená cena

Kontakt

Referencie

Čo o mne povedali moji klienti

„K Norovi som sa dostala úplnou „náhodou“, aj keď na náhody neverím 🙂 Cvičíme spolu vonku od marca 2023 a okrem toho, že mi to fakt pomohlo schudnúť – viac ako 25 kg! Cítim sa ako nikdy pred tým. Konečne mám energiu. Mám lepšiu náladu, baví ma proste život.“ 

Jana (39 rokov), Bratislava

5/5

„Ďakujem Norovi, že ma nakopol, že sa mi venuje, že spolu trénujeme. Od kedy s ním cvičím, prestala ma bolieť hlava a skončili aj depky. A super je, že bol ku mne ústretový, aj keď som bola úplna začiatočníka a cvičenia som sa na začiatku aj bála. Nora, veľká vďaka a ideme ďalej.o“ 🙂

Beata (48 rokov), Bratislava

5/5
Nákupný košík