Príjemná skúsenosť

Vôbec by ma nenapadlo, že pri prezentovaní svojej vlastnej knihy zažijem také neuveriteľné a zaujímavé príbehy od neznámych ľudí, ktorým som knihu predstavoval. 

Ľudia sa mi začali zdôverovať so svojimi osobnými problémami, a tak som mohol s nimi aspoň na chvíľku prežívať ich utrpenie. Nieže by som sa v ich utrpení vyžíval, to ani náhodou. Len to človeka tak poteší, keď vidí ako sa ľudia dokážu premôcť a otvorene rozoberať svoje problémy s človekom, ktorého vidia prvýkrát v živote. O to viac nás to v momente zblížilo a rozhovor s takým človekom padol na úrodnú pôdu. Poradili sme si navzájom ako sme vedeli a môžem kľudne vyhlásiť, že taký rozhovor nám padol obom veľmi dobre.

Nakoniec sme sa lúčili, akoby sme sa poznali minimálne desať rokov, a to sme sa ešte pred pár minútami vôbec nepoznali.

Boli to úprimné a krásne rozhovory, ktoré ma neskutočne dobíjali energiou. Cítil som, že čo robím, robím dobre a v písaní podobných tém musím pokračovať. 

príjemná skúsenosť

Asi najsilnejší moment bol však ten, keď som jednej žene predstavoval moju knihu Poznanie a jej začali po tele behať zimomriavky. Napokon mi prezradila niečo, na čo asi nikdy nezabudnem…

Akosi zvláštne  si naklonila hlavu do jednej strany, rukou sa chytila vzadu za krk a začala mi uprostred toho davu ľudí odovzdávať odkaz priamo od mojich anjelov.

Vraj mám v písaní pokračovať a inšpirácie mi budú prúdiť cez príbehy ľudí. Vo mne začalo akosi zvláštne vybuchovať ako na Silvestra a zanechalo to vo mne emočne tak silnú nezmazateľnú stopu. Keby mi to niekto rozprával, tak by som zrejme neuveril, ale toto bolo všetko tak silné, aké som ešte v živote necítil. Napokon mi povedala, že je tak trochu médium a zmizla mi zo života tak rýchlo a nečakane, ako sa v ňom objavila.

Ešte dlho po jej odchode som to rozdýchaval, až mi to postupne začalo zapadať. Preto ma tak fascinujú príbehy druhých ľudí. Preto ma rozhovory s úplne cudzími ľuďmi tak neskutočne dobíjajú energiou. Preto tak neskutočne túžim po pomáhaní druhým ľuďom. Je to moja cesta a ja za tento nezmazateľný a nezabudnuteľný odkaz od mojich anjelov z celého srdca ďakujem.

Bola to neskutočne príjemná skúsenosť!!!                       Ďakujem Sonička!!!

Nákupný košík